Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Długodystansowe trasy, podróż w pełnym słońcu lub po zmroku mogą przyczyniać się do wielu stresujących sytuacji. Aby temu zapobiec proponujemy profesjonalną usługę przyciemniana szyb. Dzięki temu na stałe zniknie problem oślepiających reflektorów innych aut, zmęczenia oczu, zapewni redukcję szkodliwych oddziaływań promieni słonecznych nawet do 99%, oraz pozwoli komfortowo podróżować wszystkim pasażerom.

Profesjonalne przyciemnianie szyb to gwarantowany komfort, dyskrecja a zarazem bezpieczeństwo i elegancki wygląd samochodu. Nowy design wprost idealnie harmonizuje z każdym właścicielem i jego autem. To nadany styl, który przyciągnie wzrok każdego.

Cena usługi zależna jest od rodzaju folii oraz ilości zużytego materiału. Ostateczny koszt usługi ustalony jest po konsultacji z Klientem.

Po więcej informacji zapraszamy o kontakt pod numerem:
w Warszawie (22) 77 33 884