Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Twoje wyjątkowe auto…

Komfortowa i relaksacyjna jazda po zatłoczonym mieście z możliwością delektowania się ulubioną muzyką? Dużo dłuższa podróż bez zmęczenia? Twoje dziecko śpi spokojnie nie budzone przez klaksony? Miejsce gdzie załatwiasz interesy i swobodnie prowadzisz rozmowy przez zestaw głośno mówiący?

Nasza misja jest prosta. Oferujemy satysfakcję z wyższej klasy auta osiąganą przez uzupełnienie jego izolacji akustycznej.

Realizujemy indywidualne, wyszukane lub nietypowe zamówienia.

Wysoki poziom wyciszenia auta to nasza specjalność.

Na początek polecamy zapoznanie się z ofertą na to co podbiło serca:
wyciszenie uszczelek drzwi.

Jak działamy?

Naszą pracę wykonujemy perfekcyjnie. Potwierdzenie to nie tylko pięć lat gwarancji udzielanej na wykonaną usługę. Po prostu mamy obsesję na punkcie umiejętności maksymalnej poprawy komfortu w aucie.

“Auto demonstracyjne, które mieliśmy okazję przetestować, zostało złożone jak w najlepszej fabryce. Nic nie trzeszczy i nie puka.” Auto Świat

Kontakt

SztukaWyciszania.pl
Profesjonalne Wygłuszenie Auta

ul. sw. Wincentego 92
(w budynku MAZDA)
03-291 Warszawa

tel. (22) 77 33 884
tel. (22) 675 11 08

info@sztukawyciszania.pl

pn.-pt. 8:00 – 18:00
sob. 8:00 – 14:00

Formularz kontaktowy i mapa

Jak to robimy?