Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM
FAQ – najczesciej zadawane pytania…
1. Czy istnieje możliwość otrzymania auta zastępczego na czas trwania wyciszenia mojego auta?
W ramach usługi istnieje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego w korzystnej cenie, taniej niż w wypożyczalniach. Do wyboru jest auto zastępcze Mazda 6 (najnowsza) w cenie 122 zł/dobę lub Mazda 3, albo 2 w cenie 100 zł/dobę. Podane ceny nie zawierają ukrytych opłat (np. za kilometry).
do góry2. Czy po wyciszeniu gwarancja producenta na auto zostanie utrzymana?
Wyciszamy auta będące na gwarancji producenta oraz te po gwarancji. Nie ingerujemy w obwody elektroniczne, ani konstrukcję zawieszenia samochodu. Gwarancja producenta zostaje utrzymana. Dodatkowo dyrektywa GVO daje użytkownikom samochodów możliwość korzystania z usług serwisów nie tylko autoryzowanych, przy zachowaniu gwarancji.
do góry

3. Czy muszę robić przeglądy wyciszenia?
Jakość materiałów i stosowane procedury sprawiają, że nie ma takiej potrzeby.
do góry

4. Czy na wykonaną usługę wygłuszania otrzymam gwarancję?
Jesteśmy na tyle przekonani o jakości naszej usługi, że dajemy na nią 5 lat gwarancji!
do góry

5. Jak mogę sprawdzić efekty wyciszania zanim się zdecyduję?
Zapraszamy do przetestowania wyciszonego samochodu demonstracyjnego. Dla porównania dysponujemy identyczną wersją fabryczną. Zapraszamy też do zapytania o nas, cieszymy się bardzo dobrą opinią.
do góry

6. Jakie są rzeczywiste wyniki wyciszenia mierzone w dB?
Uzyskujemy wyniki sięgające obniżenia hałasu nawet o 7 decybeli, co jest bardzo znaczącą różnicą w stosunku do auta nie wyciszanego. W przypadku roadsterów i pickupów możliwe są wyniki sięgające 12dB, co jest gigantyczną różnicą.
do góry

7. Czy dojeżdżacie do Klienta, mieszkam daleko od stolicy?
Usługę wyciszenia samochodu wykonujemy jedynie na miejscu, w Warszawie. W tym celu należy dostarczyć auto do nas oraz odebrać je po wykonanej usłudze.
do góry

8. Czy macie oddziały w Polsce, by nie trzeba było jechać do Warszawy?
Nie mamy oddziałów wykonujących wyciszanie samochodu. Uważamy, że utrzymanie wyjątkowej jakości i ścisłe trzymanie się procedur byłoby trudne w wielu oddziałach. Tym bardziej, że dążenie do naszego celu – umiejętności osiągania maksymalnego możliwego wyciszenia samochodu – polega na wielu eksperymentach, które łatwiej prowadzić w jednym miejscu. Według naszych informacji jesteśmy jedyną firmą w Polsce zajmującą się profesjonalnym wyciszaniem, wygłuszaniem samochodów – prowadzącą swoje badania, ciągle dążącą do osiągnięcia jeszcze lepszych efektów.
do góry