Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM
FAQ – najczesciej zadawane pytania…
1. Czy istnieje możliwość otrzymania auta zastępczego na czas trwania wyciszenia mojego auta?
W ramach usługi istnieje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Do wyboru mamy najnowsze modele samochodów marki Mazda. O aktualne ceny samochodów zastępczych zapytaj w biurze serwisu Sztuka Wyciszania.
do góry2. Czy po wyciszeniu gwarancja producenta na auto zostanie utrzymana?
Wyciszamy auta będące na gwarancji producenta oraz te po gwarancji. Nie ingerujemy w obwody elektroniczne, ani konstrukcję zawieszenia samochodu. Gwarancja producenta zostaje utrzymana. Dodatkowo dyrektywa GVO daje użytkownikom samochodów możliwość korzystania z usług serwisów nie tylko autoryzowanych, przy zachowaniu gwarancji.
do góry

3. Czy muszę robić przeglądy wyciszenia?
Jakość materiałów i stosowane procedury sprawiają, że nie ma takiej potrzeby.
do góry

4. Czy na wykonaną usługę wygłuszania otrzymam gwarancję?
Jesteśmy na tyle przekonani o jakości naszej usługi, że dajemy na nią 5 lat gwarancji!
do góry

5. Jak mogę sprawdzić efekty wyciszania zanim się zdecyduję?
Zapraszamy do przetestowania wyciszonego samochodu demonstracyjnego. Dla porównania dysponujemy identyczną wersją fabryczną. Zapraszamy też do zapytania o nas, cieszymy się bardzo dobrą opinią.
do góry

6. Jakie są rzeczywiste wyniki wyciszenia mierzone w dB?
Uzyskujemy wyniki sięgające obniżenia hałasu nawet o 7 decybeli, co jest bardzo znaczącą różnicą w stosunku do auta nie wyciszanego. W przypadku roadsterów i pickupów możliwe są wyniki sięgające 12dB, co jest gigantyczną różnicą.
do góry

7. Czy dojeżdżacie do Klienta, mieszkam daleko od stolicy?
Usługę wyciszenia samochodu wykonujemy jedynie na miejscu, w Warszawie. W tym celu należy dostarczyć auto do nas oraz odebrać je po wykonanej usłudze.
do góry

8. Czy macie oddziały w Polsce, by nie trzeba było jechać do Warszawy?
Nie mamy oddziałów wykonujących wyciszanie samochodu. Uważamy, że utrzymanie wyjątkowej jakości i ścisłe trzymanie się procedur byłoby trudne w wielu oddziałach. Tym bardziej, że dążenie do naszego celu – umiejętności osiągania maksymalnego możliwego wyciszenia samochodu – polega na wielu eksperymentach, które łatwiej prowadzić w jednym miejscu. Według naszych informacji jesteśmy jedyną firmą w Polsce zajmującą się profesjonalnym wyciszaniem, wygłuszaniem samochodów – prowadzącą swoje badania, ciągle dążącą do osiągnięcia jeszcze lepszych efektów.
do góry